تبلیغات پیامکی اموزش زبان انگلیسی نصرت بشتابید رایگان دانلود کنید - راهی برای درامد

اقا بشتابید اموزش زبان نصرت  کاملا رایگان دانلود کنید البته متاسفانه باید بگم من این بسته رو کامل ندارم این بسته شامل 90 قسمت است که هر قسمت حدود 30 دقیقه است .

من برای این مطالب ساعت ها وقت گذاشتم لطفا شما هم برای نظر خودتون چند دقیقه وقت بذارید

برای توضیحات بیشتر و دانلود رایگان اموزش زبان نصرت به ادامه ی مطالب بروید.


من قسمت های 57 تا 90 را دارم و به شما قول می دهم که قسمت ها ی اول اونو بیارم .البته کسانی که کمی از زبان سر در بیاورند احتیاجی به قسمت های اولیه ی ان ندارند.من اول میخواستم این بسته رو رایگان دانلود کنم ولی واقعا مسخره بود بیشترشون کلاه بردار بودند وفقط برای افزایش بازدید این کارارو میکردند. و دانلودی در کار نبود یا فایل های دانلود شده مشکلاتی داشتند. مهمترین دلیلی که منو به این کار واداشت این بود که شاید کسانی استعداد یادگیری زبان را داشته باشند ولی به خاطر مشکل مالی نتونن این جور اموزشا رو خرید کنند مثل بعضی از دانشجو ها که البته اینترنت رایگان رو در اختیار دارن و می تونن دانلود کنن و اینم بگم که حجم هر کدام از اینا حدود 1 یا 2 مگابایته این یعنی این که شما می تونین اونارو تو گوشیتون بذارین و بدون درد سر یه جورایی یه امریکایی بشین (اونقدر تمرین کنین که مثه انگلیسیا کامل صحبت کنین)

اگه سوالی دارید لطفا تو نظرات بگین و

من این بسته ی اموزشی را به قیمت 90000 ریال خریدم . و الان تا قسمت 70 رو گوش کردم و انگلیسی ام باور نکردنی شد .خودمم باورم نمیشه من الان می تونم خیلی راحت انگلیسی حرف بزنم و اگر به یک کشور انگلیسی_امریکایی زبان بروم راحت میتوانم نیاز های خودمو بیان کنم.

اگه فکر میکنین که من در مورد بسته ی اموزش انگلیسی نصرت دارم اغراق میکنم توضیحات تکمیلی رو از زبان موسسه تولید کننده ببینید و اگه به حرفای من اعتماد کردین می تونین به اخر مطالب رفته و اون قسمت ها رو دانلود کنین:
 توضیحات تکمیلی به زبان موسسه تولید کننده:

این متد را یک نابغه زبان شناس انگلیسی اختراع کرده و موسسه نصرت آن را به صورت فارسی در آورده آقای نصرت بخاطر همین از طرف دانشگاه صنعتی شریف به لقب مبتکر نمونه انتخاب شده.
شما بعد از دانلود این آموزش و گوش کردن بر طبق متد مشخص شده که در طول فراگیری آموزش با آن مرحله به مرحله آشنا می شوید، متوجه می شوید که چه تغیری در زبان شما روی می دهد . شما به راحتی فیلمهای آمریکایی به زبان اصلی را خواهید فهمید. شما به راحتی به انگلیسی صحبت می کنید و کاملاً می توانید ارتباط برقرار کنید. احساس می کنید معجزه‌ای روی داده است. چیزی که بعد از سالها حضور در کلاسهای زبان در دست یابی کامل به آن موفق نشده بودید در ظرف کمتر از ۳ ماه به بهترین نحو با کمترین زحمت محقق خواهد شد.
باور کردنش کمی مشکل است اما چند چیز را به خاطر داشته باشید. نصرت معتبرترین موسسه تند خوانی و زبان کشور است. آقای نصرت اعتباری جهانی دارد و او همه این موارد را تضمین می کند. چنین انسانی بعد از سالها کار پر افتخار هیچوقت اعتبارش را به بازی نمی گیرد. این متد تا به حال در ایران و خارج از کشور (بیشتر خارج از کشور) ۶۰ هزار فروش رفته است و هر ۶۰ هزار مورد را شگفت زده کرده است.
نه نیاز به تمرین هست. نه نیاز به دوباره گوش کردن. نه نیاز به نوشتن. در واقع شما سعی نمی کنید چیزی بیاموزید بلکه این نوار با فرمولی که در قرارگیری کلمات و جملات آن با فاصله‌های زمانی خاص در آن مخفی است انگلیسی را به شما می‌آموزد.

                                                                           


قسمت 57

قسمت 58

قسمت 59

قسمت 60

قسمت 61

قسمت 62

قسمت 63

قسمت 64

قسمت 65

قسمت 66

قسمت 67

قسمت 68

قسمت 69

قسمت 70

قسمت 71

قسمت 72

قسمت 73

قسمت 74 

قسمت 75

قسمت 76

قسمت 77

قسمت 78

قسمت 79

قسمت 80

قسمت 81

قسمت 82

قسمت 83

قسمت 84

قسمت 85

قسمت 86

قسمت 87

قسمت 88

قسمت 89

قسمت 90

من می تونستم اینارو تو یه فال زیپ شده قرار بدم و حتی رمزشو اسم وبم قرار بدم ولی از اونجایی که میخوم این فایل اموزشی رو بدون مشکل دانلود کنید هیچ کار اضافه ای انچام ندادم

این نوع فایل ها برای کسانی که از دانلود چی زیادی نمی دانند بسیار مفید است امیدوارم ازش نهایت استفاده رو ببرین و خوشحال میشم نظراتتونو ببینم من ساعت ها وقت گذاشتم تا اینها رو اپلود کنم لطفا شما هم چند دقیقه برای نظر وقت بذارین و منو از نقصام گاه کنید